
Medici tineri îşi încep cariera la Brad
Din această săptămână, echipei medicale a Spitalului Municipal Brad se alătură dr. Andreea Simona Ignat care va profesa în specialitatea psihiatrie pediatrică. Noua colegă a medicilor din spitalul brădean are 30 de ani, a studiat medicina la UMF Cluj-Napoca și a continuat studiile în timpul rezidențiatului la Spitalul Clinic de


















