
Ambasadorul României în Ungaria, vizită oficială în județul Arad
Președintele Consiliului Județean Arad, Iustin Cionca, l-a primit astăzi, la sediul instituției, pe Excelența Sa Gabriel Șopandă, ambasadorul României în Ungaria, aflat într-o vizită oficială în județul Arad. La întâlnire au participat vicepreședintele Consiliului Județean Arad, Péró Tamás, directorul executiv al Consiliului Județean, dr. Andrei Ando, președintele Camerei de Comerț,


















