
Campania educațională ,,Hai în echipa mea!” a ajuns la final
Peste 800 de elevi de la școli din municipiul Deva au fost implicați în proiectul educațional – Hai în echipa mea! Este vorba despre o campanie de informare a elevilor din clasele V-VIII, despre riscurile consumului de droguri. Campania a fost derulată de Primăria Municipiului Deva, Direcția Poliția Locală


















