
Diplome și medalii pentru foștii profesori
În urmă cu un an, în august 2018, un grup de vietnamezi, foști studenți ai Institutului Politehnic „Traian Vuia”, cum se numea instituția în perioada 1969 – 1974, când studiau la Timișoara, a revenit în universitatea în care au învățat, pentru o întâlnire de suflet. Au rememorat, cu această ocazie,


















