Skip to content
Cotidian Online – miercuri, 2 septembrie, 2026
Facebook-f Envelope
  • Acasă
  • Actualitate
  • Politic
  • Administrație
  • Național
  • Social
  • Educație
  • Sport
  • Sănătate
  • Timp Liber
  • Cultură
  • Mediu – sustenabilitate
  • Anunțuri Publice
  • Ediția Print
  • Acasă
  • Actualitate
  • Politic
  • Administrație
  • Național
  • Social
  • Educație
  • Sport
  • Sănătate
  • Timp Liber
  • Cultură
  • Mediu – sustenabilitate
  • Anunțuri Publice
  • Ediția Print
Cotidian Online – miercuri, 2 septembrie, 2026
  • Actualitate
  • Politic
  • Administrație
  • Național
  • Social
  • Educație
  • Sport
  • Sănătate
  • Timp Liber
  • Cultură
  • Mediu – sustenabilitate
  • Anunțuri Publice
  • Ediția Print
  • Actualitate
  • Politic
  • Administrație
  • Național
  • Social
  • Educație
  • Sport
  • Sănătate
  • Timp Liber
  • Cultură
  • Mediu – sustenabilitate
  • Anunțuri Publice
  • Ediția Print
Facebook-f Instagram Envelope

Anunțuri Publice

Anunțuri Publice

LICITAȚIE PUBLICĂ

  • februarie 10, 2026
  • Nu există comentarii
  • Anunțuri Publice

PrevAnteriorANUNȚ
UrmătorulServiciul de Ambulanță Județean Hunedoara anunță finalizarea implementării proiectului „DIGITALIZARE SAJ HUNEDOARA”, cod apel MS-732Next
Partajează această știre

Lasă un răspuns Anulează răspunsul

Noutăți
Expoziția de artă „SENS” își deschide porțile la Hunedoara
septembrie 2, 2026
Bărbat reținut de polițiștii din Hațeg, bănuit de comiterea unor infracțiuni la regimul rutier
septembrie 2, 2026
Prevenirea și combaterea consumului de substanțe interzise în trafic, prioritate pentru polițiști
septembrie 2, 2026
Centrul Cultural „Drăgan Muntean” Deva găzduiește spectacolul trupei Divertis „Viața bate câmpii”  
septembrie 2, 2026
DAS Deva: Lucrări de întreţinere şi reparaţii la blocul social de pe strada Hărăului
septembrie 2, 2026
Mica Publicitate
bistreanul
reclama postare 1
  • 0722 402 044
  • [email protected]
  • [email protected]
  • România, Deva, 330011, Bdul Decebal, Bl. 5 - Parter

Accent Media

  • Actualitate
  • Politic
  • Administrație
  • Național
  • Social
  • Educație
  • Sport
  • Sănătate
  • Timp Liber
  • Cultură
  • Mediu – sustenabilitate
  • Anunțuri Publice
  • Ediția Print
  • Actualitate
  • Politic
  • Administrație
  • Național
  • Social
  • Educație
  • Sport
  • Sănătate
  • Timp Liber
  • Cultură
  • Mediu – sustenabilitate
  • Anunțuri Publice
  • Ediția Print

LInkuri utile

  • Primăria Deva
  • Consiliul Judeșean Hunedoara
  • Prefectura Hunedoara
  • Guvernul României
  • Senatul României
  • Camera Deputaților

Monitorizare trafic

356332
Views Today : 8580
Views Yesterday : 14868
Views Last 7 days : 639870
Views This Month : 164136
Views This Year : 488311
Total views : 1183618

Vremea la Deva

+23
°
C
H: +27°
L: +18°
Deva
Monday, 25 September
See 7-Day Forecast
Tue Wed Thu Fri Sat Sun
+28° +27° +26° +27° +28° +25°
+14° +13° +13° +13° +14° +14°

Curs valutar BNR

[curs_bnr]

COPYRIGHT © Accent Media. Toate drepturile rezervate

Sketched by: alexandruv.com