Centru nou pentru colectare selectivă, în pregătire la Orăştie
Astăzi, 23 aprilie a avut loc, la inițiativa Primăriei Municipiului Orăștie, o întâlnire de lucru dedicată analizării și stabilirii cadrului operațional pentru gestionarea și funcționarea unui Centru cu Aport Voluntar…