
Dragi elevi,
Acest examen nu este doar o testare a cunoștințelor, ci și un test de maturitate. Intrați în sălile de examen cu fruntea sus și valorificați cunoștințele dobândite de la profesorii voștri, care v-au ghidat pas cu pas.
Indiferent de liceul spre care vă veți îndrepta pașii, cel mai important este să nu vă opriți niciodată din învățat și din a vă urma visurile.
Vă doresc tuturor mult succes, curaj și rezultate pe măsura muncii voastre!
Laurențiu NISTOR,
Președintele Consiliului Județean Hunedoara






