DRDP Timişoara a anunţat faptul că pe mai multe drumuri naționale din județul Timiș, la granița cu Serbia, au fost montate indicatoare de avertizare privind riscul de roaming involuntar, un fenomen care poate genera costuri suplimentare fără ca utilizatorii să părăsească efectiv teritoriul României.
Indicatoare de avertizare privind riscul de roaming involuntar
Partajează această știre
Noutăți
Mica Publicitate





