
Simpozion dedicat Săptămânii Europene pentru Securitate și Sănătate în Muncă în Era Digitală
În perioada 22 – 24 octombrie 2025, Inspectoratul Teritorial de Muncă Hunedoara a organizat Simpozionul dedicat Săptămânii Europene pentru Securitate și Sănătate în Muncă, având ca temă centrală ”Locuri de muncă sigure și sănătoase în era digitală”. Evenimentul a reunit reprezentanți ai autorităților publice, ai mediului academic, ai administrației locale,


















