
Universitatea Politehnica Timișoara se pregătește pentru sesiunea de admitere din toamnă
Începând cu 4 septembrie 2021, Universitatea Politehnica Timișoara lansează sesiunea de admitere de toamnă pentru absolvenții de liceu care doresc să-i devină studenți, dar și pentru absolvenții de facultate care doresc să se înscrie la un program de master. Sesiunea de toamnă va ține 2 săptămâni, până în 16 septembrie,
















