Campania Națională de promovare a sănătății mintale „Bunăstarea emoțională vs. dependența digitală”
Institutul Național de Sănătate Publică și Direcțiile Județene de Sănătate Publică și a Municipiului București lansează campania națională de informare, educare și conștientizare dedicată promovării sănătății mintale, în perioada ianuarie-februarie…